TDH Rent a Car

İzmir Havalimanı Citroen Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Citroen Araç Kiralama

Ege Bölgesi’ne yapılacak seyahatlerde genel olarak İzmir en çok gelinen şehirdir.Bu sebeple de birçok insanın tatil, akraba ziyareti veya iş gezileri gibi nedenler ile İzmir’e gelmesi gerekmektedir. Bu durumlarda havalimanından araç kiralama hizmetleri sunan firmamızın izmir havalimanı araç kiralama uygulamalarından faydalanarak kolay bir şekilde araç kiralayabilir ve seyahatlerinizi konforlu şekilde yapabilirsiniz.

Baştan aşağı yeniden tasarlanmış yeni bir tasarım yer alıyor. Bu çok belli değişim, otomobili hem daha modern hem de daha göz alıcı bir hale getirdi. Yeni panjuru ve krom kaplamalı  CITROËN logoları farların içine doğru uzanıyor. LED gündüz farlarının sis farlarının üzerine  konulmasıyla  ön tarafına daha saygın bir karakter kazandırıldı. Yeni  aracımızın arka kısmında  aracın genişliğini ve doğal incelik  düşüncesini  önemseyen  3D etkili yeni farlar kullanılıyor.

Yeni aracımızın  zamanın ve kat edilen kilometre testinin dayanıklılığını kanıtlamak için düşünülmüştür. Bu model; sağlam, yıllara meydan okuyabilen ve en küçük ayrıntısında bile dayanıklılığının düşünüldüğü bir araçtır.

İzmir ve çevresinde araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde araç kiralama izmir firmamız her zaman istediğiniz desteği ve aracı sorunsuz size sağlayacaktır.. İster tatile çıkın, ister kısa, uzun gezileriniz ister de iş seyahatlerinizde olsun ihtiyaç duyacağınız her türlü özelliğe sahip araçlarımız sizleri beklemektedir. izmir araç kiralama şirketleri her zaman filolarımızda yer alan tüm araçların bakım, onarım, sigorta, kasko gibi her zaman önemli olan unsurları yerine getirmek için her zaman titiz çalışmaktadır.

Konfor için , araçta yer alan her kişiye yepyeni bir konfor sağlamaya yönelik sorunsuz  bir girişimde bulunmuştur.Düzenin rahatlığın adresi olarak adlandırılan bu girişim, beden ve ruh sağlığının hizmetinde olan yaratıcı, teknolojik ve zekice  çözümler sunar. Cesur ve güzel  yaklaşımlarıylaaracımız  araç içi rahatlıkta  herkesin isteklerini  dikkate alır. Bu düzen huzur  ve rahatlık düzeninin  dört büyük strateji yönlendirir: düzenlemelerin ve, her şartta  iç mekanın düzeni, huzur verici bir ortama dayalı zihin dinginliği ve son olarak, faydalı bir teknolojiyi sizler için  tdh rent a car olarak ulaştırıyoruz.

Sahip olduğumuz en uygun araç kiralama fiyatlarıile siz değerli müşterilerimize en son model araçlarımızı, en etkili ve hızlı hizmetlerimizi büyük bir zevkle sunmaktayız

Müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş  olan İzmir Araba Kiralama, müşterilerine sadece bir kere değil, her ihtiyaç duydukları zaman araba kiralama konusunda hizmet vermeyi amaç edinmektedir.

Yeni modelimizin  kabin düzeni  bütün dikkatleri üzerine çekecek. Aracın torpidosuna, kaliteli malzemelerden oluşan göz alıcı  bir dekorla şıklık kazandırıldı ve yeni  dokunmatik ekranla bu şıklık geliştirildi. Faydalı ve zekice  yerleştirilmiş olan eşya saklama yerlerine kolaylıkla erişim sağlanabilir. Sağlamlık ve incelik  arasında uyum sağlamaktan mutluluk duyan otomobilimiz araç içindeki memnuniyete katkıda bulunan donanımlar sunmaya özen göstermektedir.

Eğer en konforlu araçları kiralamak isterseniz izmir rent a car bu konuda sizin için doğru bir seçim olacaktırBu araçta en iyi rahatlık koşulları altında beş yetişkin ve bagajları sağlayabilir  Ön yolcuların rahat oturmaları durumunda bile, arkada oturan yolcular, oldukça geniş bir diz mesafesi bulacaklar. Arka taraftaki rahatlık, ayarlanabilir üç tane  koltuk kafalığı dahil edilmesiyle daha da geliştirildi. Aracın mükemmel yol tutuşu ve mükemmel  rahatı her yolun eğlenceli  bir yolculuğa dönüştürülmesinde önemli bir katkı sağlıyor.

TdhRent a Car kiraladığı her aracın konforlu olması için özel çalışmalar yürütmektedir.

Pratik kullanımlı 506 Litrelik bagaja sahiptir. Arka koltuk düzeni 2/3-1/3* şeklinde ayrılabilmesinin yanında pratik ve kolay bir şekilde katlanır. Artık tüm medya, telefon ve navigasyon işlevlerini yönlendirme imkanı sağlayan ve araca modern bir dokunmatik ekrankullanılmaktadır Bununla birlikte telefonunuzun Haritalar aplikasyonunu kullanarak, navigasyon özelliğini de ekran üzerinden kullanabilirsiniz Hız sabitleme-sınırlama sistemiyle, istediğiniz  şekilde aracı kullanma hızını veya geçilmemesi gereken bir hız limitini programlayabilir yolcuklarınızı daha keyifli ve güvenli hale getirebilirsiniz Arka park sensörü, sesli ve görsel işaretler ile  engellerin mesafesi konusunda sizi uyarır olası aksilikleri engeller Firmamızdan izmir oto kiralama ile kısa ya da uzun süreli araçlar kiralayarak rahatlıkla sorunsuz bir şekilde dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

TAGS

Yorum Yaz

reklam

Post Categories

  • Audi (2)
  • BMW (3)
  • Mercedes (2)
  • Porche (1)
  • Ford(1)
  • Opel (2)
  • VW (3)
  • Fiat (4)

BİZİ BULUN+