TDH Rent a Car

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Araç Kiralama- TDH Rent A Car

Yaz ayları yaklaştıkça araba kiralama piyasalarında yaşanan hareketlilik, tatil planları yapanlar, iş seyahatları, kongre, konferans için şehir dışına gidecek yada yurtdışından gelecekler için en çok sıkıntı yaratan konu ulaşım olmaktadır.

Şimdi tatil için ailenizle birlikte şehir değiştiriyorsunuz bunu hava yoluyla gerçekleştiriyorsunuz fakat gideceğiniz şehirde gezme olanağınız çok zor hem vakit kaybı yaratmaktadır,hemde bütçenizi toplu taşımaları kullanmak zorunda olduğunuz için zorlayacaktır. Bizler de TDH Rent A Car olarak sizleri bu düşüncelerden kurtarıp rahat bir tatil yapmaimkanı, ulaşımı düşünmeden hareket etme olanağı sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. TDH Rent A Car İzmir havalimanı araç kiralama konusunda sizlere hızlı, kolay bir hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.
 

İzmir Havalimanı Araç Kiralama:

İzmir Havalimanında araç kiralamak bizler sayesinde kolaydır, dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, keyifle yola çıkabilirsiniz.İzmir hem tarihi hem doğa güzelliği olan nadir güzelliklerle donatılmış bir şehirdir.Tdhrent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışmaktayız.

 

Hizmet nasıl ilerler?

Uçaktan indiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz sizi karşılarız. Personelimiz sizi bina çıkışında isminizle karşılamakta ve araçlarımız otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işlemindenhemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.Şimdiden iyi ve keyifli yolculuklar dileriz.


Tdhrent a car, web sayfamızdailetişim bölümünden ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bilgilerini bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, TDH Rent a Car personeli havalimanı otoparkında aracı sizden teslim alır. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurmanız gerekmektedir.

 

TAGS

Yorum Yaz

reklam

Post Categories

  • Audi (2)
  • BMW (3)
  • Mercedes (2)
  • Porche (1)
  • Ford(1)
  • Opel (2)
  • VW (3)
  • Fiat (4)

BİZİ BULUN+