TDH Rent a Car

İzmir Ford Focus Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Ford Focus Havalimanı Araç Kiralama

Ford Focus Dizel

 

Her geçen gün artan araç kiralama ihtiyaçlarına bağlı olarak araç kiralama firmalarının sayısı da artıyor. Sizde araç kiralamak istediğiniz zaman biz tdh araç kiralama ailesini veya diğer  firmalardan bir tanesini tercih edebilirsiniz

 

İzmir’de yer alan araç kiralama firmamız ülkemizin her köşesine tüm müşterilerimize gererken en iyi hizmeti sunabilmektedir. Bunun için de alanında uzman, tecrübeli ekibimize ve araç filomuza güveniyoruz.

­Sizler ,için seçtiğimiz araçlarda sürüş deneyiminizi daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu hale getiren göz alıcı Yeni Ford Focus,  sizlere benzersiz bir yolculuk sunuyor.Aracın iç alanındaki her alan , size en konforlu güvenilir keyifli  yolculuk deneyimini yaşatmak için dizayn edilmiştir.İç mekânı ekstra  ferah ve aydınlık. Bu da size daha  rahatlatıcı bir ambiyans sunuyor. Aracta kullanılan en son teknolojiler her yolculuğu  daha keyifli bir hale getiriyor, ayrıca camları, dışarıdaki gürültüyü azaltan özel  bir yalıtımla donatılmıştır.

Herşey sizin elinizde Önemli bilgileri görüş alanınıza getiren Göz Hizası Gösterge Paneli’ndenileri otomatik şanzımana kadar tüm detaylar mükemmel bir yolculuk geçirmeniz için tasarlanmıştır. Bizlerde tdh araç kiralama ailesi olarak sizlerin bu kolaylıklara ulaşabilmeniz için hizmete hazırız İzmir ve çevresinde araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde araç kiralama izmir firmamız her zaman istediğiniz desteği ve aracı sorunsuz size sağlayacaktır. Sahip olduğumuz en uygun araç kiralama fiyatları ile siz değerli müşterilerimize en son model araçlarımızı, en etkili ve hızlı hizmetlerimizi büyük bir zevkle sunmaktayız.Göz Hizası Gösterge Paneli önemli bilgileri görüş açınıza getiriyor ve gözünüzü yoldan ayırmanıza gerek kalmıyor. Yoldaki kurallara uygun hız bilgileri, trafik levhaları ve önemli uyarılar camın önünde bulunan ekrana renkli olarak yansıtılıyor.  Kablosuz Şarj Özelliği akıllı telefonunuzu herhangi bir kablo ile güç çıkışı noktasına bağlamanıza gerek kalmadan şarj edebilmenizi sağlıyor. Geniş Geri Görüş Kamerası ile  yaklaşık 180 derecelik görüş alanını kapsayacak şekilde, bölünmüş ekran yapısında 8 renkli ekran üzerinde görebilmenize imkan sağlıyor. Bu kamera, görüşün  azolduğu park yerlerine girerken ve çıkarken güvenli sürüş için size yardım ediyor.

Dur-Kalk  özelliği ile Hız Kontrol Sistemi ile trafik durduğu zaman bile öndeki araçla güvenli bir sürüş mesafesi korunmaktadır. Trafik yeniden hareket ederken otomobiliniz de bu şekilde  hareket eder. Şerit Takip Asistanı,yer aldığınız şeritte kalabilmeniz için yolu sürekli takip eder ve istem dışı şeritten çıkılacağını algıladığında sistem önce sesli ve görsel uyarı sonrasında direksiyona hafif tork uygulayarak yolda , şeritte  güvenli yolculuk yapmanızı sağlar.  Dur-Kalk sistemi ile önünüzdeki araca göre hızını  düşürür ve durur durduktan 3 saniye içinde trafiğin tekrar akması durumunda yeniden hızlanarak sürüşe devam eder.

Sizler İster tatile çıkın, ister kısa, uzun gezileriniz ister de iş seyahatlerinizde olsun ihtiyaç duyacağınız her türlü özelliğe sahip araçlarımız sizleri beklemektedir. izmir araç kiralama şirketleri her zaman filolarımızda yer alan tüm araçların bakım, onarım, sigorta, kasko gibi her zaman önemli olan unsurları yerine getirmek için her zaman titiz çalışmaktadır.

Geniş araç filomuz ile izmir havalimanı kiralık araç konusunda en başarılı hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.Yansıma önleyici uzun farlar ve Dinamik ön far sistemi ile her alana  ve sürüş durumuna direkt olarak uyum sağlıyor ve böylelikle yolun en uygun şekilde  aydınlatılmasını sağlayarak gece yolculuklarınızın daha güvenli ve rahat olmasını sağlıyor.

Park Asistanıile , uygun park yerini bularak, park etmeniz için sadece direksiyon kontrolünü değil, aynı zamanda gaz, fren pedalı kontrolü ve vites değiştirme işlemlerini de yapıyor. Park Asistanı’nı etkinleştirdiğinizde, önce yolun hangi tarafına park edeceğinizi, sonra da ne şekilde park edeceğinizi seçiyorsunuz. Sistem uygun alanı bulduğunda sadece düğmeye basılı tutmanız yeterli daha sonrasında o sizin için herşeyi yapacaktır

Yolcuklarınız için daha geniş bir bagaj sunuyor.Her sürüşü daha güvenli ve daha kolay hale getiren bir teknoloji ile geliştirilmiştir.. Çarpışma Önleme Yardımcısıile  Sistem yolu inceleyerek  araçlar, yayalar ve bisikletlileri ayırt edebilmek için radar ve kamera özelliklerini kullanmaktadır. Sistem çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarıyor. Bu uyarıya zamanında tepkigöstermezseniz olabilcek bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatik olarak fren uyguluyor. Şerit Takip Sistemi şerit değişikliği için sinyal vermediğiniz durumlarda aracınızın şerit çizgilerine yaklaşıp yaklaşmadığını kontrol ediyor ve bu şekilde  direksiyona titreşim göndererek sizi uyarıyor. Herhangi bir tepki göstermediğinizde Şeritte Kalma Asistanı şeridinizde kalmanızı sağlıyor. Acil Durum Manevra sistemi ile  yolunuza bir engel çıktığında manevra işlemini ideal şekilde oluşturmak için uygun derecede direksiyon torku sağlayarak sizlere canlı  bir yönlendirme sağlıyor. Uzun yolculuklarda önemini dahada hissettiğiniz Yorgunluk Uyarı Tespit Sistemiile  sürüş davranışınızı inceleyerek mola vermeniz gerektiğinde sizi uyarıyor.

Bizlerde tdh rent a car ailesi olarak sizlere güvenli yolculuğunuz için hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

TAGS

Yorum Yaz

reklam

Post Categories

  • Audi (2)
  • BMW (3)
  • Mercedes (2)
  • Porche (1)
  • Ford(1)
  • Opel (2)
  • VW (3)
  • Fiat (4)

BİZİ BULUN+